Krakowskie granie dla Polonii

0
379

Krakowski turniej w ramach akcji „Szachiści grają dla Polonii” odbył się 11 grudnia 2011 r. Udział w nim wzięło 43 zawodników, w tym zaproszeni goście z Ukrainy. Zawody zostały rozegrane w Centrum Kultury i Rekreacji Seniorów w Krakowie.

  Dzięki zaangażowaniu koordynatora turnieju p. Danuty Sanetra  oraz p. Dariusza Mikruta (TS Wisła Kraków) zawodnicy rozgrywali turniej w bardzo dobrych warunkach i jednocześnie otrzymali nieodpłatny posiłek ufundowany przez Organizatora. W rozpoczęciu turnieju uczestniczył Dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji Seniorów w Krakowie oraz przedstawiciel biura poselskiego pana Posła RP Łukasza Gibały. Turniej obfitował w ciekawe pojedynki i serdeczną atmosferę godną tak szlachetnej akcji. Turniej sędziował IA Jarosław Pietraszewski.

Zawody, organizowane przez Towarzystwo Sportowe „Wisła Kraków”  zakończyły się zwycięstwem Marka Duszkiewicza, a w kategorii do lat 12 zwyciężył reprezentujący Ukrainę Mykola Kyrychenko.

W grupie do lat 6 zwyciężyła Małgorzata Szczurek reprezentująca Wisłę Kraków, do lat 8 Marian Kyrychenko ze Lwowa na Ukrainie, a do lat 10 Radosław Wilk z Wisły Kraków.

Szczególowe wyniki dostępne są TUTAJ!

Zdjęcia: Mariusz Musiał.