Spotkanie z PZSzach – Kwidzyn

2
566

Polski Związek Szachowy zaprasza wszystkich działaczy szachowych na kolejne spotkanie z serii „Spotkanie z PZSzach”. Tym razem działacze spotkają się 11 listopada br. w Kwidzynie, gdzie oprócz dziecięcego Turnieju Szachowego z okazji Święta Niepodległości odbędzie się także spotkanie z naszym wybitnym arcymistrzem, pochodzącym z tego miasta, Radosławem Wojtaszkiem.

Fot. www.Kwidzyn.pl

Kolejne „Spotkanie z PZSzach” ma na celu przybliżenie Polskiego Związku Szachowego strukturom lokalnym, integrację środowiska, wymianę doświadczeń pomiędzy działaczami centralnymi oraz lokalnymi, a także popularyzację naszej dyscypliny w tzw. „terenie”. Adresowane jest głównie do działaczy z Polski północno-wschodniej, lecz zapraszamy wszystkich chętnych.

Fot. www.Kwidzyn.pl

Podczas tego spotkania Prezes Polskiego Związku Szachowego Tomasz Sielicki, wiceprezes ds. młodzieżowvch Piotr Zieliński, skarbnik Bogdan Jeżak oraz członek zarządu ds. współpracy z partnerami Adam Dzwonkowski spotkają się z działaczami, aby omówić sprawy zgłoszone przez miejscowych działaczy, takie jak relacje z PZSzach, organizacja imprez sportowych i systemu szkolenia, pozyskiwanie dotacji z funduszy państwowych oraz od sponsorów prywatnych i wszelkie inne tematy ważne dla miejscowej społeczności szachowej. Odbędzie się także dyskusja na temat programu „Szachy w szkole”, w tym na temat najlepszych praktyk z wdrażania szachów w szkołach kwidzyńskich. Spotkanie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wiejskiej 1a od godziny 10:30 do godziny 14:30. O godzinie 10.00 odbędzie się uroczyste otwarcie dziecięcego Turnieju Szachowego z okazji Święta Niepodległości, a o godzinie 15:00 zakończenie tych zawodów. W trakcie „Spotkania z PZSzach” zostanie przeprowadzona symultana szachowa z arcymistrzem Radosławem Wojtaszkiem, który przez cały dzień będzie do dyspozycji szachistów przybyłych do Kwidzyna.

 Fot. www.Kwidzyn.pl

Zgłoszenia do udziału w „Spotkaniu z PZSzach” prosimy przesyłać na adres d.rzepecka@pzszach.org.pl  do 7 listopada 2012. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

źródło: www.pzszach.pl

2 KOMENTARZE

Comments are closed.