Regulamin

Regulamin świadczenia usług

UWAGA – korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

I Ogólne zasady

 1. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu chessbrains.pl ma prawo do swobodnego wyrażania swoich opinii i poglądów. Prawo do podlega ograniczeniom, opisanym w punkcie II.
 2. Serwisu chessbrains.pl pozwala na założenie i prowadzenie własnego bloga o tematyce szachowej (wymaga założenia konta użytkownika i założenia bloga) lub korzystanie z serwisu bez prowadzenia bloga – np. komentowanie postów pod „zarezerwowanym” pseudonimem (wymaga jedynie założenia konta użytkownika).
 3. Całkowitą i wyłączną odpowiedzialnośc za swoje posty i komentarze ponoszą ich autorzy.
 4. Rejestracja oraz korzystanie z serwisu jest bezpłatne.
 5. Przy publikacji materiałów należy pamiętać o przestrzeganiu praw autorskich.
 6. Serwis chessbrains.pl zastrzega sobie prawo do wykorzystania wypowiedzi zamieszanych w serwisie.

II Moderacja i administracja

 1. Posty lub komentarze zawierajace tresci niezgodne z polskim prawem, tzn wzywajace do nienawisci rasowej, etnicznej, nawolujace do przemocy, itd będą kasowane, a adres IP osoby je zamieszczajacej i czas wysłania posta będzie zapisany w logu.
 2. Posty zawierajace wyrazenia wulgarne będą kasowane (w przypadku, gdy niemozliwe jest jego ocenzurowanie).
 3. Administratorzy i moderatorzy serwisu chessbrains.pl nie mają obowiązku powiadamiania użytkowników o usunięciu postu lub komentarza. W przypadku powtarzania się przypadków łamania regulaminu konto użytkownika lub blog może zostać zawieszone lub usunięte.
 4. Administratorzy serwisu chessbrains.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zamieszczane posty lub komentarze – całkowitą i wyłączną odpowiedzialnośc za swoje posty ponoszą ich autorzy.
 5. Administratorzy serwisu chessbrains.pl nadzoruje działanie serwisu i przyjmuje uwagi na temat jego działania, np przez e-mail kontakt (at) chessbrains.pl, lub w komentarzach.
 6. W przypadku łamania zasad prawa, regulaminu forum oraz netykiety administratorzy lub moderatorzy mogą zastosować:
  • upomnienie przez prywatne kanały komunikacji (np. e-mail)
  • publiczne upomnienie
  • zablokowanie lub usunięcie bloga, postu, komenarza lub możliwości komentowania, albo w ostateczności konta użytkownika

Logowanie sie do serwisu chessbrains.pl równoznaczne jest z akceptacją regulaminu!

Blogi szachowe chessbrains.pl

modyfikacja regulaminu: 27.02.2011