Puchar Dworkowicza

1
241

Po raz kolejny zobaczymy naszą reprezentację w słynnym turnieju im. Władymira Dworkowicza. Zawody odbywają się w dniach 25 czerwca – 3 lipca 2013 r w Moskwie.

Zespół w składzie: Radosław Gajek(2296), Łukasz Jarmuła(2261), Piotr Śnihur(2157), Ewa Harazińska(2068) dowodzona przez arc. Bartosza Soćko zmierzy się rywalami z sześciu krajów oraz reprezentacją gospodarzy.

Składy poszczególnych drużyn:

1 Rosja 2363
N  Name, First Name Tit Fed Rat 
1  Alekseenko, Kirill f RUS 2449 
2  Zenzera, Alexey m RUS 2400
3  Vavulin, Maksim RUS 2359 
4  Styazhkina, Anna wm RUS 2242 
5 Kapitan: Lukin, Andrei M. m RUS 2407

2 Ukraina 2253

1 Bortnyk, Olexandr m UKR 2414 
2 Vorontsov, Pavlo UKR 2303 
3 Shtembuliak, Evgeny f UKR 2251 
4 Bezkorovaina, Mariia UKR 2045
5 Kapitan: Plostak, Gennady UKR 2384 

3 Dvorkovich Chess Parlour 2230

1 Antipov, Mikhail m RUS 2478
2 Golubov, Saveliy RUS 2251 
3 Polyantsev, Radzh RUS 2046
4 Rodionova, Polina wf RUS 2146
5 Kapitan: Dolmatov, Sergey g RUS 2560 

4 Chiny 2207
N  Name, First Name Tit Fed Rat 
1 Xu, Yinglun CHN 2307 
2 Dai, Changren CHN 2174  
3 Xu, Minghui CHN 2117 1999
4 Ni, Shiqun CHN 2231 26.02.1997
5 Kapitan: Xu, Jun g CHN 2510

5 Polska 2196

1 Gajek, Radosław POL 2296 
2 Jarmuła, Łukasz POL 2261 
3 Śnihur, Piotr POL 2157 
4 Harazińska, Ewa POL 2068 
5 Kapitan: Soćko, Bartosz g POL 2646 

6 Azerbejdżan 2101

1 Nuri, Murad AZE 2179 
2 Zeynalli, Miradil AZE 2166 
3 Gadimbayli, Abdulla f AZE 2030 
4 Mammadzada, Gunay AZE 2029 
5 Kapitan: Agarahimov, Jahangir AZE

7 Gruzja 2077

1 Sibashvili, Giorgi GEO 2186   
2 Kumsiashvili, Nikoloz GEO 2142   
3 Ghvamberia, Nika GEO 2047   
4 Choladze, Mariam wf GEO 1932 
5 Kapitan: Vepkhvishvili, Varlam f,IA GEO  

8 Białoruś 1959 
 
1  Filipets, Egor BLR 2076 
2  Nikitenko, Mihail BLR 2011 
3  Minald, Andrey BLR 1766 1
4  Beinenson, Katsiaryna wf BLR 1982 
5 Kapitan: Ginzburg, Vladimir IO BLR

Fot. www.russiachess.org

I runda – UkrainaPolska 3,5:0,5

1. Oleksandr Bortnyk – Radosław Gajek remis

2. Łukasz Jarmuła – Pavlo Vorontsov 0:1

3.Evgeny Shtenbuliak – Piotr Snihur 1:0

4. Ewa Harazińska – Mariia Bezkorovailna 0:1

II runda – Polska – Azerbejdżan 2,5:1,5

1. Radosław Gajek – Murad Nuri 1:0

2. Miradil Zeynalli – Łukasz Jarmuła 0:1

3. Piotr Snihur – Abdulla Gadimbayli remis

4. Gunay Mammadzada – Ewa Harazińska 1:0

III runda – Rosja – Polska – 3,5:0,5

1. Kirill Alekseenko –  Radosław Gajek remis

2. Łukasz Jarmuła – Alexey Zenzera 0:1

3. Maksim Vavurin – Piotr Snihur 1:0

4. Ewa Harazińska – Anna Styazhkina 0:1

IV runda – Dworkowicz – Polska- 2,5:1,5

1. Mikhail Antipov –  Radosław Gajek remis

2. Łukasz Jarmuła – Saveliy Golubov 1:0

3. Radzh Polyanstsev – Piotr Snihur 1:0

4. Ewa Harazińska – Polina Rodionova 0:1

V runda – Polska – Białoruś 3:1

1. Radosław Gajek – Egor Filipets 1:0

2. Mihail Nikitenko – Łukasz Jarmuła 0:1

3. Piotr Snihur – Andrey Minald 1:0

4. Katsiaryna Beinenson – Ewa Harazińska 1:0

VI runda – Gruzja – Polska- 2:2

1. Giorgi Sibashvili –  Radosław Gajek remis

2. Łukasz Jarmuła – Nikoloz Kumsiashvili remis

3. Nika Ghvamberia – Piotr Snihur 1:0

4. Ewa Harazińska – Mariam Choladze 1:0

VII runda – Polska – Chiny 0,5:3,5

1. Radosław Gajek – Xu Yinglun 0:1

2. Dai Changren – Łukasz Jarmuła 1:0

3. Piotr Snihur – Xu Minghui 0:1

4. Ni Shiqun – Ewa Harazińska remis

W końcowej klasyfikacji nasza reprezentacja zajęła 6 pozycję.

 

Szczegóły na stronie zawodów.

Wyniki.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.