Liga Grecka z udziałem Polaków

0
235

Także na początku wakacji możemy zobaczyć naszych zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Grecji. Grają w nich GM Monika Soćko, GM Bartłomiej Macieja, GM Grzegorz Gajewski, GM Robert Kempiński, GM Kamil Mitoń oraz WGM Jola Zawadzka

Fot. Organizatorzy

Wyniki naszych reprezentantów:

I runda:

IM Konstantinos Moutousis(2424) – GM Bartłomiej Macieja(2583) 0:1

GM Monika Soćko(2458) – Antigoni Skaraki(1918) 1:0

WGM Jolanta Zawadzka(2391) – Pothini Vazoura(1512) 1:0

GM Grzegorz Gajewski(2635) – GM Robert Kempiński(2587) remis

Nikolaos Zalahoras(2144) – GM Kamil Mitoń(2612) 0:1

II runda:

GM Bartłomiej Macieja  GM Kamil Mitoń(2612)(2583) remis

Fotini Pambalou – WGM Jolanta Zawadzka(2391) remis

GM Marijan Petrov(2478) – GM Grzegorz Gajewski(2635) remis

GM Robert Kempiński(2587) – Aleksandros Papasimakopoulus(2229) 1:0

III runda:

GM Bartłomiej Macieja(2583) – Spyriden Mitigas(2181) 1:0

WIM Elitsa Raeva(2258) – GM Monika Soćko(2458) remis

WGM Jolanta Zawadzka(2391) – Dimitra Vatkali(1964) 1:0

GM Grzegorz Gajewski(2635) – GM Evgeny Postny(2645) remis

Nikolaos Balaskas(2195) – GM Robert Kempiński(2587) 0:1

IV runda:

GM Dimitros Mastrovasilis(2606) – GM Bartłomiej Macieja(2583) remis

GM Monika Soćko(2458) – WGM Anna-MAria Botsari(2337) remis

WGM Jolanta Zawadzka(2391) – IM Elisabeth Paehtz(2449) 0:1

Nikolaos Nikopatis(2189) – GM Grzegorz Gajewski(2635) 0:1

GM Robert Kempiński(2587) – GM Evgeny Postny(2645) 1:0

GM Kamil Mitoń(2612) – GM Spyridon Kapnisis(2451) 1:0

Nikolaos Zalahoras(2144) – GM Kamil Mitoń(2612) 0:1

V runda:

GM Bartłomiej Macieja(2583) – GM Ioannis Papaioannou(2619) 1:0

IM Elisabeth Paehtz(2449) – GM Monika Soćko(2458) remis

WGM Melanie Ohme(2303) – WGM Jolanta Zawadzka(2391) 1:0

IM Christian Maier(2360) – GM Grzegorz Gajewski(2635) 0:1

GM Robert Kempiński(2587) – GM Richard Rapport(2674) remis

FM Andreas Papastavropoulos(2218) – GM Kamil Mitoń(2612) 0:1

VI runda:

IM Miklos Nemeth(2450) – GM Bartłomiej Macieja(2583) remis

GM Monika Soćko(2458) – Eleni Stoumbou(1894) 1:0

WGM Anna-Maria Botsari(2337) – WGM Jolanta Zawadzka(2391) remis

GM Grzegorz Gajewski(2635) – IM Robert Zysk(2424) 1:0

GM Cdsaba Balogh(2647) – GM Robert Kempiński(2587) remis

Panayotis Kanellopoulos(2252) – GM Kamil Mitoń(2612) 0:1

VII runda:

FM Anastasios Pavlidis(2362) – GM Bartłomiej Macieja(2583) remis

WIM Eketerini Pavlidou(2210) GM Monika Soćko(2458) remis

Eleni Stombou(1894) – WGM Jolanta Zawadzka(2391) 0:1

Nikolas Lubbe (2451) – GM Grzegorz Gajewski(2635) 1:0

GM Robert Kempiński(2587) – GM David Navara(2707) remis

GM Kamil Mitoń(2612) – Ilias Kazantzidis(2058) 1:0

Szczegółowe wyniki.

Strona Mistrzostw.