Kibicujemy Polakom!

0
193
Och jak dobrze, że runda rusza wcześniej, że mogę spokojnie kibicować Polakom w walce o medal Drużynowych Mistrzostw Świata! Transmisja za kilkadziesiąt minut rusza, dlatego nie zamierzam jakoś specjalnie zawracać wam głowę, rozpisywać się, nie czas na to!

Przedwczoraj Norwegię, wczoraj Białoruś zwyciężyliśmy i walczymy o medal z wielkimi Chinami! Mamy w stosunku do Chińczyków pewne rachunki do wyrównania – pamiętamy ostatnią rundę Olimpiady Szachowej w norweskim Tromso, gdzie reprezentacja Chin pokazała nam miejsce w szyku. Nie udało nam się z czterech partii wygrać żadnej. Z tamtego składu z Tromso, dziś kilku Chińczyków gra, a i my też nie występujemy jakoś mocno przebudowani. Mam nadzieję, że nasz zespół, który, nie ulega żadnej wątpliwości ciągle progresuje, przeciwstawi się skutecznie wyżej notowanym przeciwnikom.

Polacy nie traćcie głowy za szachownicą, dajcie z siebie wszystko i wygrajcie wreszcie ten medal! Trzymam mocno kciuki za naszych chłopaków!!

Moja strona będzie otwarta do komentowania, będę publikował na bieżąco. Jeśli ktoś ma ochotę dzielić się na żywo wrażeniami to serdecznie zapraszam. Oby ten dzień, który zaczyna się ogromnymi nadziejami, zakończył się dla nas radośnie! Polska do boju!!!