GP FIDE kobiet – Dilijan – Koneru wygrywa!

0
241

W niedzielę zaczyna się kolejne Grand Prix Kobiet. Tym razem gospodarzem będzie ormiański kurort Dilijan.

Fot. Anastazja Karlovich

Zawody potrwają do 28 czerwca z dniami przerwy 20 i 25 czerwca. Uczestniczy w nim 12 zawodniczek, a średni ranking zawodów wynosi 2505.

Nazwisko, Imię Tytuł Kraj Ranking
Koneru, Humpy g IND 2597
Muzychuk, Anna g SLO 2593
Dzagnidze, Nana g GEO 2550
Stefanova, Antoaneta g BUL 2531
Khotenashvili, Bela m GEO 2531
Kosintseva, Tatiana g RUS 2526
Cmilyte, Viktorija g LTU 2511
Ushenina, Anna g UKR 2499
Harika, Dronavalli g IND 2492
Danielian, Elina g ARM 2475
Girya, Olga wg RUS 2436
Batchimeg Tuvshintugs wg MGL 2316
      2505

 

Kojarzenia poszczególnych rund.

Runda 1 2013/06/16 o 15:00
   
No. Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg No.
1 Girya Olga 2436 Cmilyte Viktorija 2511 12
2 Batchimeg Tuvshintugs 2316 Dzagnidze Nana 2550 11
3 Harika Dronavalli 2492 Koneru Humpy 2597 10
4 Danielian Elina 2475 Stefanova Antoaneta 2531 9
5 Ushenina Anna 2499 Muzychuk Anna 2593 8
6 Kosintseva Tatiana 2526 Khotenashvili Bela 2531 7
Runda 2 2013/06/17 o 15:00
   
No. Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg No.
12 Cmilyte Viktorija 2511 Khotenashvili Bela 2531 7
8 Muzychuk Anna 2593 Kosintseva Tatiana 2526 6
9 Stefanova Antoaneta 2531 Ushenina Anna 2499 5
10 Koneru Humpy 2597 Danielian Elina 2475 4
11 Dzagnidze Nana 2550 Harika Dronavalli 2492 3
1 Girya Olga 2436 Batchimeg Tuvshintugs 2316 2
Runda 3 2013/06/18 o 15:00
   
No. Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg No.
2 Batchimeg Tuvshintugs 2316 Cmilyte Viktorija 2511 12
3 Harika Dronavalli 2492 Girya Olga 2436 1
4 Danielian Elina 2475 Dzagnidze Nana 2550 11
5 Ushenina Anna 2499 Koneru Humpy 2597 10
6 Kosintseva Tatiana 2526 Stefanova Antoaneta 2531 9
7 Khotenashvili Bela 2531 Muzychuk Anna 2593 8
Runda 4 2013/06/19 o 15:00
   
No. Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg No.
12 Cmilyte Viktorija 2511 Muzychuk Anna 2593 8
9 Stefanova Antoaneta 2531 Khotenashvili Bela 2531 7
10 Koneru Humpy 2597 Kosintseva Tatiana 2526 6
11 Dzagnidze Nana 2550 Ushenina Anna 2499 5
1 Girya Olga 2436 Danielian Elina 2475 4
2 Batchimeg Tuvshintugs 2316 Harika Dronavalli 2492 3
Runda 5 2013/06/21 o 15:00
   
No. Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg No.
3 Harika Dronavalli 2492 Cmilyte Viktorija 2511 12
4 Danielian Elina 2475 Batchimeg Tuvshintugs 2316 2
5 Ushenina Anna 2499 Girya Olga 2436 1
6 Kosintseva Tatiana 2526 Dzagnidze Nana 2550 11
7 Khotenashvili Bela 2531 Koneru Humpy 2597 10
8 Muzychuk Anna 2593 Stefanova Antoaneta 2531 9
Runda 6 2013/06/22 o 15:00
   
No. Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg No.
12 Cmilyte Viktorija 2511 Stefanova Antoaneta 2531 9
10 Koneru Humpy 2597 Muzychuk Anna 2593 8
11 Dzagnidze Nana 2550 Khotenashvili Bela 2531 7
1 Girya Olga 2436 Kosintseva Tatiana 2526 6
2 Batchimeg Tuvshintugs 2316 Ushenina Anna 2499 5
3 Harika Dronavalli 2492 Danielian Elina 2475 4
Runda 7 2013/06/23 o 15:00
   
No. Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg No.
4 Danielian Elina 2475 Cmilyte Viktorija 2511 12
5 Ushenina Anna 2499 Harika Dronavalli 2492 3
6 Kosintseva Tatiana 2526 Batchimeg Tuvshintugs 2316 2
7 Khotenashvili Bela 2531 Girya Olga 2436 1
8 Muzychuk Anna 2593 Dzagnidze Nana 2550 11
9 Stefanova Antoaneta 2531 Koneru Humpy 2597 10
Runda 8 2013/06/24 o 15:00
   
No. Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg No.
12 Cmilyte Viktorija 2511 Koneru Humpy 2597 10
11 Dzagnidze Nana 2550 Stefanova Antoaneta 2531 9
1 Girya Olga 2436 Muzychuk Anna 2593 8
2 Batchimeg Tuvshintugs 2316 Khotenashvili Bela 2531 7
3 Harika Dronavalli 2492 Kosintseva Tatiana 2526 6
4 Danielian Elina 2475 Ushenina Anna 2499 5
Runda 9 2013/06/26 o 15:00
   
No. Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg No.
5 Ushenina Anna 2499 Cmilyte Viktorija 2511 12
6 Kosintseva Tatiana 2526 Danielian Elina 2475 4
7 Khotenashvili Bela 2531 Harika Dronavalli 2492 3
8 Muzychuk Anna 2593 Batchimeg Tuvshintugs 2316 2
9 Stefanova Antoaneta 2531 Girya Olga 2436 1
10 Koneru Humpy 2597 Dzagnidze Nana 2550 11
Runda 10 2013/06/27 o 15:00
   
No. Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg No.
12 Cmilyte Viktorija 2511 Dzagnidze Nana 2550 11
1 Girya Olga 2436 Koneru Humpy 2597 10
2 Batchimeg Tuvshintugs 2316 Stefanova Antoaneta 2531 9
3 Harika Dronavalli 2492 Muzychuk Anna 2593 8
4 Danielian Elina 2475 Khotenashvili Bela 2531 7
5 Ushenina Anna 2499 Kosintseva Tatiana 2526 6
Runda 11 2013/06/28 o 15:00
   
No. Nazwisko, Imię Rtg Wynik Nazwisko, Imię Rtg No.
6 Kosintseva Tatiana 2526 Cmilyte Viktorija 2511 12
7 Khotenashvili Bela 2531 Ushenina Anna 2499 5
8 Muzychuk Anna 2593 Danielian Elina 2475 4
9 Stefanova Antoaneta 2531 Harika Dronavalli 2492 3
10 Koneru Humpy 2597 Batchimeg Tuvshintugs 2316 2
11 Dzagnidze Nana 2550 Girya Olga 2436 1